Kontakt

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 – 17.00 i w soboty: 8.00 – 13.00

Copyright © A. Z. Agora Kubisiak ¦ by REDPROJEKT @ 2021

Kontakty  

Formularz 

NIP: 595-000-04-83
Regon: 210505140

Tel. 95 748 26 80
Tel. 95 748 46 07

Fax: 095 748 44 63

Międzychód
ul. Sikorskiego 37

A.Z. Agora Kubisiak
Grupa SBS
Spółka Jawna

Email kontaktowy
Telefon kontaktowy
Kategoria inwestycji
Inwestycja indywidualna
Inwestycja przemysłowa
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

Nie mogą Państwo w chwili obecnej rozmawiać? Prosimy zostawić nam preferowaną linię kontaktu a odezwiemy się do Państwa w celu ustalenia dogodnej chwili na rozmowę o Państwa inwestycji.

Główna Księgowa


Dorota Grzegorzewska

95 748 84 44

ksiegowosc@azagora.pl

Właściciel


Zbigniew Kubisiak

zbigniew.kubisiak@azagora.pl

Przemysław Piechowiak

specjalista ds. handlu

95 748 84 46

509 533 258

przemyslaw.piechowiak@azagora.pl

Krzysztof Lenarczyk

specjalista ds. handlu

95 748 84 47

509 533 238

krzysztof.lenarczyk@azagora.pl

Damian Kramer

Dyrektor Salonu

Firmowego Viessmann

95 748 84 45

661 966 901

damian.kramer@azagora.pl

Technika grzewcza

Jakub Schubert

przedstawiciel handlowy

504 245 188

jakub.schubert@azagora.pl

Mobilny doradca techniczny

Daniel Środecki

specjalista ds.

handlu/reklamacji

95 748 84 48

daniel.srodecki@azagora.pl

Marika Wylegała

specjalista ds. handlu

95 748 84 40

marika.dobkowicz@azagora.pl

Klaudia Wysota

specjalista ds. handlu

95 748 8440

klaudia.wysota@azagora.pl

Iwona Mieczkowska

kierownik salonu

specjalista ds. handlu

95 748 26 80

iwona.mieczkowska@azagora.pl

Wyposażenie łazienek

Dariusz Nowak

kierowca

661 966 907

 

Marek Kramer

kierowca

661 966 905

Dariusz Wachowiak

magazynier

95 748 84 49

magazyn@azagora.pl

Bartosz Cąpa

serwisant

661 966 906

serwis@azagora.pl

Damian Mędryk

kierownik magazynu

95 748 84 49

magazyn@azagora.pl

Magazyn

Serwis

Transport

Wentylacja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Broszura

Przejdź

Więcej do zobaczenia w naszych realizacjach

Wróć